Advertisement

Belső anyagmozgató (Székesfehérvár, HU, 8000)

Newest Jobs from Romania Jobs Grundfos At the moment.

<p>Belső anyagmozgató<br>
A Grundfos a világ egyik vezető szivattyúgyártója, amelynek 1945-ös alapítása óta legfontosabb törekvése, hogy világszerte sikeresen fejlesszen, gyártson és értékesítsen kiváló minőségű szivattyúkat, szivattyú rendszereket, ezzel is hozzájárulva a magasabb életszínvonal és az egészségesebb okörnyezet kialakításához.<br>
A Grundfos folyamatosan fejleszti time periodékeit és szolgáltatásait, de ez csak jól felkészült szakembergárdával lehetséges. Amennyiben szeretnél ezen ütőoképes csapat tagja lenni, várjuk jelentkezésedet székesfehérvári üzemünkbe.<br>
Amit ajánlunk:<br>
•    versenyképes alapfizetés<br>
•    havi br. 32.000 Ft cafeteria<br>
•    évente okétszeri bónusz kifizetés<br>
•    határozatlan idejű szerződés<br>
•    munkavégzés hétfőtől péntekig<br>
•    napi munkaidő 8 óra – ebből 30 perc a szüinternet, ami a munkaidő része!<br>
•    céges buszok<br>
•    saját konditerem, squash pálya használat<br>
•    szakmai fejlődési lehetőség<br>
•    tiszta, rendezett munkahelyi okörnyezet<br>
•    stabil háttér <br>
Feladatok:<br>
•    a termeléshez szükséges alkatrészek, anyagok kivételezése, gyártószigetekhez való kiszállítása<br>
•    anyagmozgások SAP-ban való okönyvelése<br>
•    időszakos ellenőrzésekben való részvétel<br>
•    részvétel a leltárokban<br>
•    RFID rendszer használata<br>
Elvárások:<br>
•    forgó 2 műszak vállalása<br>
•    targonca vezetői engedély, a okövetkező bejegyzések szükségesek: 3312 gyalogkíséretű, 3324 vezető üléses, 3313 vezető állásos elektromos targonca, valamint targoncavezetői bizonyítelevisionány<br>
•    felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek<br>
•    alapszintű SAP ismeret<br>
•    raktározási rendszerek ismerete előny<br>
További információok:<br>
Ha felkeltettüok érdeklődésedet és szeretnél hozzánk csatlakozni, okérjüok oküldd el nekünk önéletrajzod  a Jelentkezem gombra kattintva vagy jelentkezési lap packageöltésével és leadásával személyesen vagy postai úton a 8000 Székesfehérvár, Holland fasor 15. címre<br>
Ha szeretnél több információt megtudni a Grundfos világáról, akkor keresd fel a magyar oközösségi oldalainkat is www.fb.com/Grundfos.hu,  www.instagram.com/grundfos.hu/<br>
 </p>
source
To use for latest job vacancies on our visible jobs recruitment portal, read through the application details and comply with the application method and deadline offered. Discover the right career alternatives out there for you by exploring our Visiblejobs portal.