Advertisement

CNC gépkezelő állandó éjszakás műszakban (Tatabánya, HU, 2800)

Latest Jobs from Romania Jobs Grundfos Today.

<p>CNC gépkezelő állandó éjszakás műszakban<br>
A Grundfos a világ egyik vezető szivattyúgyártója, amelynek 1945-ös alapítása óta legfontosabb törekvése, hogy világszerte sikeresen fejlesszen, gyártson és értékesítsen kiváló minőségű szivattyúkat, szivattyú rendszereket, ezzel is hozzájárulva a magasabb életszínvonal és az egészségesebb környezet kialakításához.<br>
A Grundfos folyamatosan fejleszti termékeit és szolgáltatásait, de ez csak jól felkészült szakembergárdával lehetséges. Amennyiben szeretnél ezen ütőképes csapat tagja lenni, várjuk jelentkezésedet tatabányai üzemünkbe.<br>
Amit ajánlunk:<br>
•    Versenyképes alapfizetés<br>
•    Belépéstől havi br. 32.000 Ft cafeteria<br>
•    Jelenléti bónusz br. 25.000 Ft<br>
•    25% műszakpótlék<br>
•    Évente kétszeri bónusz kifizetés<br>
•    Határozatlan idejű szerződés<br>
•    Munkavégzés hétfőtől péntekig<br>
•    Napi munkaidő 8 óra – ebből 30 perc a szünet, ami a munkaidő része!<br>
•    Ingyenes céges buszjáratok<br>
•    Saját konditerem, squash pálya használat<br>
•    Szakmai fejlődési lehetőség<br>
•    Tiszta, rendezett munkahelyi környezet<br>
•    Stabil háttér <br>
Feladatok:<br>
•    Megmunkáló gépek kezelése (átállás, nullpontfelvétel, korrekció, szerszámcsere, szerszám bemérés)<br>
•    Első darab mérése<br>
•    Megadott gyakoriságú sorozat közbeni mérések elvégzése<br>
•    Döntés egy munkadarab megfelelőségéről, vagy nem megfelelőségéről<br>
•    Munkahelyének, környezetének és a megmunkáló gép belsejének tisztántartása<br>
•    A területhez kapcsolódó általános adminisztráció elvégzése<br>
•    Szerszámok optimális felhasználásának felügyelete<br>
Elvárások:<br>
•    Állandó éjszakás műszak vállalása<br>
•    Középfokú szakirányú végzettség (CNC-gépkezelő, Gépésztechnikus, Gépgyártás technológus Gépi forgácsoló vagy Esztergályos végzettség)<br>
•    Szakirányú műszaki rajz ismerete<br>
•    Alapfokú számítógép kezelői ismeretek  <br>
•    SAP ismeret előny<br>
További információk:<br>
Ha felkeltettük érdeklődésedet és szeretnél hozzánk csatlakozni, kérjük küldd el nekünk önéletrajzod  a Jelentkezem gombra kattintva vagy jelentkezési lap kitöltésével és leadásával személyesen vagy postai úton a 2800 Tatabánya, Búzavirág utca 14. címre<br>
Ha szeretnél több információt megtudni a Grundfos világáról, akkor keresd fel a magyar közösségi oldalainkat is www.facebook.com/Grundfos.hu,  www.instagram.com/grundfos.hu/</p>
source
Latest job vacancies on our jobs recruitment portal.